Lodě set 3 ks
Kód produktu: W101219
Slevová skupina: B
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Měkké gumové hračky pro nejmenší. Balení obsahuje 2 lodičky a ponorku. Délka 8 cm.
Parametry produktu
| Kód produktu | W101219 |
| Ean produktu | 8590331012190 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 83.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17264 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

