Lopata na sníh Viking modrá 28x83 cm
Kód produktu: W520618
Slevová skupina: C
Dětské hrablo na sníh Viking modré Velikost 85cm
Podobné produkty
Popis produktu
Dětské hrablo na sníh Viking modré Velikost 85cmParametry produktu
| Kód produktu | W520618 |
| Ean produktu | 8595096939058 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.5 kg |
| Délka výrobku: | 85.0 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 79.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.0 cm |
| Výška kartonu: | 84.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.19244 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 28 |
| Země původu: | CZ |

