Lopatička do písku 17cm
Kód produktu: W550029
Slevová skupina: C
Plastová lopata nesmí chybět žádnému malému pomocníkovi při práci na zahradě nebo při hře na písku!
Podobné produkty
Popis produktu
Plastová lopata nesmí chybět žádnému malému pomocníkovi při práci na zahradě nebo při hře na písku!Parametry produktu
| Kód produktu | W550029 |
| Ean produktu | 8595018900524 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka kartonu: | 27.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 10.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00810 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 7 |
| Balení velké: | 140 |
| Země původu: | CZ |

