Lovení rybek set 5 ks
Kód produktu: W101218
Slevová skupina: B
Krásné rybičky se síťkou jsou ideální hračkou pro horké letní dny v bazénu, kde si s nimi užijí děti spoustu legrace. A když je venku zima, tak si ...
Podobné produkty
Popis produktu
Krásné rybičky se síťkou jsou ideální hračkou pro horké letní dny v bazénu, kde si s nimi užijí děti spoustu legrace. A když je venku zima, tak si vaše ratolesti můžou hrát na rybáře ve vaně a koupání bude hned zábavnější. Lovení rybek je skvělou hračkou nejen pro malé rybáře. Set obsahuje: 3 rybičky hvězdička síťkaParametry produktu
| Kód produktu | W101218 |
| Ean produktu | 8590331012183 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 34.5 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 21.0 cm |
| Šířka balení: | 36.0 cm |
| Výška balení: | 6.0 cm |
| Délka kartonu: | 64.0 cm |
| Šířka kartonu: | 52.0 cm |
| Výška kartonu: | 86.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.28621 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

