Ryba na potápění svítící piraňa - Český obal
Kód produktu: W005021
Slevová skupina: A
Nová vodní zábava začíná! Potop se a ulov pyraňu. Neboj! Tato nekouše. Zato má světelné efekty, které se spustí při kontaktu s vodou. Postará se ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nová vodní zábava začíná! Potop se a ulov pyraňu. Neboj! Tato nekouše. Zato má světelné efekty, které se spustí při kontaktu s vodou. Postará se tak o zábavné potápění. Doporuřený věk: od 6 let Na baterie, 3xAG13 součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W005021 |
| Ean produktu | 8590331907687 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 19.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 82.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 93.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.21353 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

