Lupa 5x80 mm
Kód produktu: W833501
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Univerzální lupa na čtení, se kterou přečtete všechno! Barva: černá Průměr: 80 mmParametry produktu
| Kód produktu | W833501 |
| Ean produktu | 8590331331567 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.3 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04140 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 90138080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks, Na cestě |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

