Magnety 2D set Krtek
Kód produktu: W171041
Slevová skupina: B
magnety 2D set krtek, Rozměry archu: 21 x 10 cm
Podobné produkty
Popis produktu
magnety 2D set krtek, Rozměry archu: 21 x 10 cmParametry produktu
| Kód produktu | W171041 |
| Ean produktu | 8590331710416 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 27.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 26.5 cm |
| Délka balení: | 1.0 cm |
| Šířka balení: | 11.0 cm |
| Výška balení: | 27.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.04700 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 85051110 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

