Mačkací míček s třásněmi 10 cm
Kód produktu: W028689
Slevová skupina: A
Mačkací míček s třásněmi. Velikost 10 cm. Blikající. Baterie jsou zabudované uvnitř hračky, nelze měnit.
Podobné produkty
Popis produktu
Mačkací míček s třásněmi. Velikost 10 cm. Blikající. Baterie jsou zabudované uvnitř hračky, nelze měnit.Parametry produktu
| Kód produktu | W028689 |
| Ean produktu | 8590331961771 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG3 zabudované, nelze měnit |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 31.5 cm |
| Šířka balení: | 24.0 cm |
| Výška balení: | 6.5 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 54.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.08000 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

