Míček krtek 5 cm
Kód produktu: W012340
Slevová skupina: B
Malý míček s motivem krtečka zabaví děti na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Velikost: 5 cm Doporučený věk: 3+
Podobné produkty
Popis produktu
Malý míček s motivem krtečka zabaví děti na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Velikost: 5 cm Doporučený věk: 3+Parametry produktu
| Kód produktu | W012340 |
| Ean produktu | 8590331928453 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 20.0 cm |
| Šířka balení: | 15.0 cm |
| Výška balení: | 10.5 cm |
| Délka kartonu: | 53.5 cm |
| Šířka kartonu: | 31.5 cm |
| Výška kartonu: | 41.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.06994 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 480 |
| Země původu: | CN |

