Magnet 3D Krtek 7,5cm /3 druhy
Kód produktu: W171042
Slevová skupina: B
magnet 3D krtek, velikost 7,5 cm
Podobné produkty
Popis produktu
magnet 3D krtek, velikost 7,5 cmParametry produktu
| Kód produktu | W171042 |
| Ean produktu | 8590331710423 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.3 cm |
| Výška výrobku: | 11.5 cm |
| Délka balení: | 1.0 cm |
| Šířka balení: | 8.0 cm |
| Výška balení: | 12.0 cm |
| Délka kartonu: | 38.0 cm |
| Šířka kartonu: | 18.5 cm |
| Výška kartonu: | 27.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.03100 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 85051110 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

