Magnetky barevné 40mm - 5ks
Kód produktu: W007175
Slevová skupina: A
Potřebujete připevnit vzkaz pro členy rodiny nebo ve škole třeba obrázek na magnetickou tabuli? Magnetky, které dobře drží, se vám budou hodit. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Potřebujete připevnit vzkaz pro členy rodiny nebo ve škole třeba obrázek na magnetickou tabuli? Magnetky, které dobře drží, se vám budou hodit. Magnetky se hodí jak do dománosti, tak i do školy, využití je opravdu všestranné. Kulaté magnety barevné 4 cm Obsah balení: 5 ksParametry produktu
| Kód produktu | W007175 |
| Ean produktu | 8590331916245 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 30.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08480 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 85051110 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 480 |
| Země původu: | CN |

