Magnet kočka 7,5x7,5 cm mix
Kód produktu: W056025
Slevová skupina: A
Magnet kočka o velikosti 7,5x7,5 cm. 5 různých variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Magnet kočka o velikosti 7,5x7,5 cm. 5 různých variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W056025 |
| Ean produktu | 8590331045617 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 22.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02728 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 85051110 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

