Magnet zajíček 6cm
Kód produktu: W010921
Slevová skupina: A
Magnet zajíček 6cm
Podobné produkty
Popis produktu
Magnet zajíček 6cmParametry produktu
| Kód produktu | W010921 |
| Ean produktu | 8590331924424 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 23.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04305 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 85051110 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

