Magnet číslice dřevěné
Kód produktu: W010942
Slevová skupina: A
Dřevěný magnet lze připevnit na jakýkoli kovový povrch, přichytit s nimi obrázky či vzkazy. Obsah balení 14ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Dřevěný magnet lze připevnit na jakýkoli kovový povrch, přichytit s nimi obrázky či vzkazy. Obsah balení 14ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W010942 |
| Ean produktu | 8590331924585 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 26.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 59.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.16284 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 85051110 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 400 |
| Země původu: | CN |

