Mašinka 11 cm
Kód produktu: W032286
Slevová skupina: A
- Výprodej
Mašinka. Velikost 11 cm. 12 ks display box. 3 varianty - šedá, modrá, červená.
Podobné produkty
Popis produktu
Mašinka. Velikost 11 cm. 12 ks display box. 3 varianty - šedá, modrá, červená.Parametry produktu
| Kód produktu | W032286 |
| Ean produktu | 8590331971367 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 42.0 cm |
| Šířka balení: | 23.0 cm |
| Výška balení: | 9.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.12936 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

