Vlak set s efekty dráha 75x75 cm mašinka 19,5 cm
Kód produktu: W037760
Slevová skupina: A
- Výprodej
Vlak set. Rozměry železnice 75x75 cm, velikost mašinky 19,5 cm, vagónu 15,5 cm. Světelné, zvukové a kouřové efekty. 4xAA baterie do mašinky nejsou ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vlak set. Rozměry železnice 75x75 cm, velikost mašinky 19,5 cm, vagónu 15,5 cm. Světelné, zvukové a kouřové efekty. 4xAA baterie do mašinky nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na levé straně mašinky. Součástí mašinka, 1 vagón, 6 zahnutých kolejnic, nádobka na vodu. Nádržka na vodu pod stříbrným komínkem.Parametry produktu
| Kód produktu | W037760 |
| Ean produktu | 8590331983667 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 42.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 58.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11722 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

