MB Angličák
Kód produktu: W28026
Slevová skupina: C
Klasické kovové angličáky Matchbox, vyber si ze skutečných automobilů - od kvalitních sedanů až po blyštivá auto z dálnice. Kovová autíčka s ...
Podobné produkty
Popis produktu
Klasické kovové angličáky Matchbox, vyber si ze skutečných automobilů - od kvalitních sedanů až po blyštivá auto z dálnice. Kovová autíčka s plastovými doplňky. Délka autíčka: do 7,5 cm Doporučený věk: od 3 let Foto je pouze ilustrativní. Autíčka jsou dodávána dle aktuální skladové dostupnosti.Parametry produktu
| Kód produktu | W28026 |
| Ean produktu | 027084086263 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka kartonu: | 26.5 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95030085 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CZ |

