Metalická žinylka průměr 10mm, 1,5m
Kód produktu: W025136
Slevová skupina: A
- Výprodej
Metalická žinylka průměr 10mm, 1,5m
Podobné produkty
Popis produktu
Metalická žinylka průměr 10mm, 1,5m
Parametry produktu
| Kód produktu | W025136 |
| Ean produktu | 8590331952762 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 25.0 cm |
| Šířka balení: | 23.0 cm |
| Výška balení: | 18.5 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CZ |

