Krtečkova hudební dečka 42x60 cm
Kód produktu: W170924
Slevová skupina: B
- Výprodej
Krtek se vydal pracovat na zahradu. Poznávej s ním zvuky zvířátek na praktické měkké dečce. Rozeznej kravičku, koníka, žabičku a další zvířátka ...
Podobné produkty
Popis produktu
Krtek se vydal pracovat na zahradu. Poznávej s ním zvuky zvířátek na praktické měkké dečce. Rozeznej kravičku, koníka, žabičku a další zvířátka nebo rozehrej písničku. To vše pouhým stiskem ruky! Rozměry: 42 x 60 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W170924 |
| Ean produktu | 8590331709243 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 41.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 41.0 cm |
| Výška balení: | 27.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 44.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.21120 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

