Produkt byl přidán do oblíbených
Míček mini 6,5 cm
Kód produktu: W118095
Slevová skupina: A
- Novinka
Mini míč z měkké pogumované pěny je ideální hračkou na zahrady a na doma. Velikost: 6,5 cm Barevné varianty: basket baseball tenis ...
Podobné produkty
Popis produktu
Mini míč z měkké pogumované pěny je ideální hračkou na zahrady a na doma. Velikost: 6,5 cm Barevné varianty: basket baseball tenis kopačák *Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud nevyberete žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.Parametry produktu
| Kód produktu | W118095 |
| Ean produktu | 8590331180950 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 6.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Délka balení: | 30.0 cm |
| Šířka balení: | 22.5 cm |
| Výška balení: | 15.0 cm |
| Délka kartonu: | 70.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 64.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.14784 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 144 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

