Míček ovoce 7,5 cm
Kód produktu: W118307
Slevová skupina: A
Malý roztomilý míček s motivem ovoce zabaví děti na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Varianty: hrozen jahoda citrón meloun pomeranč kiwi Velikost: 7,5 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Malý roztomilý míček s motivem ovoce zabaví děti na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Varianty: hrozen jahoda citrón meloun pomeranč kiwi Velikost: 7,5 cmParametry produktu
| Kód produktu | W118307 |
| Ean produktu | 8590331183074 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Délka balení: | 23.0 cm |
| Šířka balení: | 30.0 cm |
| Výška balení: | 15.0 cm |
| Délka kartonu: | 63.0 cm |
| Šířka kartonu: | 49.0 cm |
| Výška kartonu: | 67.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.19939 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 192 |
| Balení velké: | 384 |
| Země původu: | CN |

