Produkt byl přidán do oblíbených
Míček s očima se světelnými efekty 9 cm
Kód produktu: W117203
Slevová skupina: A
S barevným tvarovacím míčkem si užiješ spoustu zábavy! Míček má velké oči a gumovou šňůrku, díky které skvěle hopsá! Velikost: 9 cm
Podobné produkty
Popis produktu
S barevným tvarovacím míčkem si užiješ spoustu zábavy! Míček má velké oči a gumovou šňůrku, díky které skvěle hopsá! Velikost: 9 cmParametry produktu
| Kód produktu | W117203 |
| Ean produktu | 8590331172030 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG10, vestavěné, nelze měnit |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 32.0 cm |
| Šířka balení: | 23.5 cm |
| Výška balení: | 7.5 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 48.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.13939 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

