Míček zvířátko 9 cm
Kód produktu: W118218
Slevová skupina: A
Malý barevný míč s obrázkem zvířátka zabaví děti na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Velikost: 9 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Malý barevný míč s obrázkem zvířátka zabaví děti na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Velikost: 9 cmParametry produktu
| Kód produktu | W118218 |
| Ean produktu | 8590331182183 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 20.0 cm |
| Šířka balení: | 30.0 cm |
| Výška balení: | 20.0 cm |
| Délka kartonu: | 63.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 84.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.22756 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 96 |
| Balení velké: | 192 |
| Země původu: | CN |

