Míčky na stolní tenis 6 ks
Kód produktu: W118256
Slevová skupina: A
Náhradní míčky na stolní tenis. V balení najdete 6 kusů. Varianty: oranžové bílé
Podobné produkty
Popis produktu
Náhradní míčky na stolní tenis. V balení najdete 6 kusů. Varianty: oranžové bíléParametry produktu
| Kód produktu | W118256 |
| Ean produktu | 8590331182565 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 11.0 cm |
| Výška balení: | 19.0 cm |
| Délka kartonu: | 71.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14555 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95064000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 260 |
| Země původu: | CN |

