Kapesní pláštěnka, 140 x 76 cm
Kód produktu: W001956
Slevová skupina: A
Pláštěnka se bude hodit do deštivého počasí. Lehká a pohodlná pláštěnka do deště. Univerzální velikost pro dospělé, z vodovzdorného materiálu a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pláštěnka se bude hodit do deštivého počasí. Lehká a pohodlná pláštěnka do deště. Univerzální velikost pro dospělé, z vodovzdorného materiálu a v transparentním provedení s připojenou kapucí. Velikost: 140 x 76 cmParametry produktu
| Kód produktu | W001956 |
| Ean produktu | 8590331903955 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04162 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39262000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 150 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

