Miska s přísavkou silikonová New Baby zelená
Kód produktu: W049150
Slevová skupina: C
"Představujeme silikonovou misku s přísavkou značky New Baby, vytvořenou speciálně pro malé děti, které se učí samostatně jíst. Díky praktickým ...
Podobné produkty
Popis produktu
"Představujeme silikonovou misku s přísavkou značky New Baby, vytvořenou speciálně pro malé děti, které se učí samostatně jíst. Díky praktickým řešením a bezpečným materiálům miska zajišťuje pohodlí při každém jídle a její roztomilý design dokonale zapadne do dětského prostředí. Stabilní přísavka: Miska je vybavena silnou přísavkou, která zabraňuje převrhnutí a posouvání, čímž minimalizuje nepořádek během jídla. Bezpečný materiál: Vyrobena z vysoce kvalitního potravinářského silikonu (bez BPA),Parametry produktu
| Kód produktu | W049150 |
| Ean produktu | 8596164164693 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 1.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06400 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 10 |
| Země původu: | CN |

