Modelína farma 4ks
Kód produktu: W050437
Slevová skupina: B
Kid's Dough Farmyard. 4 x 56g/2oz dough pot. Each in printed box
Podobné produkty
Popis produktu
Kid's Dough Farmyard. 4 x 56g/2oz dough pot. Each in printed boxParametry produktu
| Kód produktu | W050437 |
| Ean produktu | 8590331042159 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 20.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03760 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

