Modelovací hmota Vlasové studio - Český obal
Kód produktu: W007755
Slevová skupina: A
- Výprodej
Tak to je jízda, tyhle vlasy musí pryč! Ostříhej zarostlé modelínové postavičky a ohol jim tváře. Je čas na nový účes. Modelovací sada zahrnuje ...
Podobné produkty
Popis produktu
Tak to je jízda, tyhle vlasy musí pryč! Ostříhej zarostlé modelínové postavičky a ohol jim tváře. Je čas na nový účes. Modelovací sada zahrnuje kompletní výbavu kadeřnického salónu. Obsah balení: (český obal) kadeřnické křeslo modelovací hmotu kadeřnické pomůcky 2 figurky formičky na účesy Dopoučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W007755 |
| Ean produktu | 8590331919390 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.3 cm |
| Výška kartonu: | 49.7 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06378 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

