Monster High DIY sada na výrobu strašidelných náramků
Kód produktu: W039462
Slevová skupina: D
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Monster High DIY sada na výrobu strašidelných náramků. Krabička ve tvaru rakvičky. Obsah balení - korálky, háčky, provázky, a přívěsky s motivy příšerek.Parametry produktu
| Kód produktu | W039462 |
| Ean produktu | 8008324104543 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 36.5 cm |
| Šířka balení: | 12.0 cm |
| Výška balení: | 17.0 cm |
| Délka kartonu: | 38.0 cm |
| Šířka kartonu: | 13.0 cm |
| Výška kartonu: | 18.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.00910 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | IT |

