Monster High Vyškrabávací omalovánky objetí
Kód produktu: W039457
Slevová skupina: D
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Monster High Vyškrabávací omalovánky objetí. Obsahuje omalovánky a škrabací pero.Parametry produktu
| Kód produktu | W039457 |
| Ean produktu | 9788833512709 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 21.0 cm |
| Šířka balení: | 19.5 cm |
| Výška balení: | 23.0 cm |
| Délka kartonu: | 22.0 cm |
| Šířka kartonu: | 16.0 cm |
| Výška kartonu: | 21.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.00760 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | IT |

