Motorická kostka slon 27cm
Kód produktu: W056376
Slevová skupina: C
Motorická kostka ve tvaru slona je velice zábavná hračka pro malé děti. S mnoha různými úkoly, s nimiž se setkají při hraní s touto kostkou, si ...
Podobné produkty
Popis produktu
Motorická kostka ve tvaru slona je velice zábavná hračka pro malé děti. S mnoha různými úkoly, s nimiž se setkají při hraní s touto kostkou, si procvičí jemné motorické dovednosti rukou, natrénují logické myšlení a soustředění. Na vrchní straně kostky je umístěn motorický labyrint.Parametry produktu
| Kód produktu | W056376 |
| Ean produktu | 4019359842120 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.2 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.5 cm |
| Výška kartonu: | 57.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CN |

