Sada štětců 4 ks ploché
Kód produktu: W831405
Slevová skupina: A
Klasické ploché štetce s dřevěnou násadou vhodné pro výtvarné a umělecké účely. Počet kusů: 4 Velikost: č.4, 6, 8 a 10
Podobné produkty
Popis produktu
Klasické ploché štetce s dřevěnou násadou vhodné pro výtvarné a umělecké účely. Počet kusů: 4 Velikost: č.4, 6, 8 a 10Parametry produktu
| Kód produktu | W831405 |
| Ean produktu | 8590331329632 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 29.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06656 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96033010 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 20 |
| Balení velké: | 400 |
| Země původu: | CN |

