Moucha obří RC na dálkové ovládání 11x9 cm - český obal
Kód produktu: W007639
Slevová skupina: A
Obří moucha na dálkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Vystraš své nic netušící kamarády. Dej mouchu na tajné místo a zábava může začít. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Obří moucha na dálkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Vystraš své nic netušící kamarády. Dej mouchu na tajné místo a zábava může začít. Zapnete přesunem spínače ve spodní části mouchy na polohu ON. IR ovladač. tlačítko dopředu, tlačítko couvání doprava. Podržení obou tlačítek zároveň na dobu 3 vteřin spustí demo. Výdrž: až 20 min Dosah: 10 m Velikost: 11x9 cm Doporučený věk: od 6 let Moucha 3 x AG13, ovladač 3xAG13, 6 baterií součástí balení. A,B,C přepínač frekvencí.Parametry produktu
| Kód produktu | W007639 |
| Ean produktu | 8590331918652 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | moucha - 3xLR44, ovladač - 3xLR44 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 23.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.7 cm |
| Výška výrobku: | 5.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06384 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

