Kapsle tuba 8 ran
Kód produktu: W210001
Slevová skupina: C
- Novinka
Balení kapslíků obsahuje 48 věnečků po 8 ranách. Baleno v plastové dózičce. Rozměry cca 13 x 2,5 cm. Věk 3+
Podobné produkty
Popis produktu
Balení kapslíků obsahuje 48 věnečků po 8 ranách. Baleno v plastové dózičce. Rozměry cca 13 x 2,5 cm. Věk 3+Parametry produktu
| Kód produktu | W210001 |
| Ean produktu | 4000908002300 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 36049000 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

