Produkt byl přidán do oblíbených
57558NP Nafukovací plameňák 147 x 140 x 94 cm
Kód produktu: W157558
Slevová skupina: A
- Novinka
Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě. Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě. Vždyť bez těchto hraček a doplňků na horké letní dny by se neobešla žádná pořádná dovolená. Ideální společník na lenošení na letní dovolené u vody. Nafukovací plameňák pro děti na vodu, se dvěma úchyty. Matrace je stabilní, má dvě pevná držadla a dvě vzduchové komory. Opravná záplata přiložena Vyrobeno z kvalitního vinylu Materiál: vinyl (0,30 mm) Nosnost: 40 kg Rozměry: 142 x 137 x 97 cmParametry produktu
| Kód produktu | W157558 |
| Ean produktu | 6941057403021 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.7 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.5 cm |
| Délka balení: | 10.0 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.7 cm |
| Šířka kartonu: | 27.7 cm |
| Výška kartonu: | 25.1 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02830 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

