Náramek s mořskou pannou, 3ks
Kód produktu: W026608
Slevová skupina: A
Náramek s mořskou pannou. 3ks na kartě.
Podobné produkty
Popis produktu
Náramek s mořskou pannou. 3ks na kartě.Parametry produktu
| Kód produktu | W026608 |
| Ean produktu | 8590331957934 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04200 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 400 |
| Země původu: | CN |

