Nebulous Stars Huňatý deníček Lilya A5
Kód produktu: W036825
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
Nebulous Stars Huňatý deníček Stella. Formát A5. Deníček má zámek ve tvaru srdce na klíč. Display box 6 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W036825 |
| Ean produktu | 694704125222 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 25.4 cm |
| Délka balení: | 27.0 cm |
| Šířka balení: | 23.0 cm |
| Výška balení: | 25.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 52.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 6 ks |
| Kusů v displayi: | 6 ks |
| Objem kartonu: | 0.09664 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

