Nebulous Stars Plyšák Elana 20 cm
Kód produktu: W022841
Slevová skupina: D
- Akce
Podobné produkty
Popis produktu
Nebulous Stars Plyšák Elana. Velikost 20 cmParametry produktu
| Kód produktu | W022841 |
| Ean produktu | 694704116275 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 19.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.0 cm |
| Výška kartonu: | 23.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02335 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

