Produkt byl přidán do oblíbených
Nebulous Stars Plyšák Lumina 20 cm
Kód produktu: W022846
Slevová skupina: D
- Akce
Podobné produkty
Popis produktu
Nebulous Stars Plyšák Lumina. Velikost 20 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W022846 |
| Ean produktu | 694704116329 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 27.0 cm |
| Šířka kartonu: | 21.0 cm |
| Výška kartonu: | 22.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01247 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

