Nebulous Stars Seškrabávací set 5 destiček
Kód produktu: W051670
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
Nebulous Stars Vyškrabávací set. Obsah balení - 5 seškrabávacích destiček, 2 vyškrabávací nástroje, 21 šablon, návod a příběh Isadory.Parametry produktu
| Kód produktu | W051670 |
| Ean produktu | 694704110280 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 15.9 cm |
| Šířka výrobku: | 3.9 cm |
| Výška výrobku: | 20.4 cm |
| Délka balení: | 32.2 cm |
| Šířka balení: | 16.5 cm |
| Výška balení: | 21.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.7 cm |
| Šířka kartonu: | 34.2 cm |
| Výška kartonu: | 47.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08561 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 8 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

