Tlapková patrola vybarvovací samolepky a tetování
Kód produktu: W007451
Slevová skupina: B
Tlapková patrola vybarvovací samolepky a tetování. Kolekce samolepek a tetovaček. Obsahuje 6 barevných fixů. Některá tetování a samolepky jsou již ...
Podobné produkty
Popis produktu
Tlapková patrola vybarvovací samolepky a tetování. Kolekce samolepek a tetovaček. Obsahuje 6 barevných fixů. Některá tetování a samolepky jsou již barevně vytištěné. černobílé samolepky a tetovaní si můžete vymalovat sami pomocí přiložených fixů. Aplikace tetování - sloupněte ochranou fólii z obrázku, vybarvěte, přitiskněte na pokožku obrázkem dolů a přiložte navlhčenou houbičku na nádobí nebo hadřík.Parametry produktu
| Kód produktu | W007451 |
| Ean produktu | 8590331917549 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.5 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06200 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

