Notes 50stran 6,7x13,8cm
Kód produktu: W885809
Slevová skupina: A
Notes Phone 6,7 x 13,8 cm černý - pevný obal, 50 bílých linkovaných stran
Podobné produkty
Popis produktu
Notes Phone 6,7 x 13,8 cm černý - pevný obal, 50 bílých linkovaných stranParametry produktu
| Kód produktu | W885809 |
| Ean produktu | 8590331339990 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.6 kg |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 6.7 cm |
| Šířka výrobku: | 13.8 cm |
| Výška výrobku: | 0.7 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03510 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 480 |
| Země původu: | CN |

