Notes 10x14 cm, 80 stran - Zodiac
Kód produktu: W018797
Slevová skupina: A
- Výprodej
Notes spirála 10x14cm, 80 stran - Zodiac. 4 různé druhy notesu.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes spirála 10x14cm, 80 stran - Zodiac. 4 různé druhy notesu.Parametry produktu
| Kód produktu | W018797 |
| Ean produktu | 8590331940172 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 29.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05513 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

