Notes 12,1x18,5 cm, 60 listů + samolepítka - Zvířátka
Kód produktu: W017829
Slevová skupina: A
Notes 12,1x18,5 cm, 60 stran s motivy zvířátek. 4 různé motivy.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes 12,1x18,5 cm, 60 stran s motivy zvířátek. 4 různé motivy.Parametry produktu
| Kód produktu | W017829 |
| Ean produktu | 8590331939503 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 43.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.11730 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 40 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

