Notes spirála linkovaný 17x17 cm, 80 stran MIX
Kód produktu: W026478
Slevová skupina: A
Notes o velikosti 17x17 cm MIX. 80 linkovaných stran. Různé motivy a barvy.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes o velikosti 17x17 cm MIX. 80 linkovaných stran. Různé motivy a barvy.Parametry produktu
| Kód produktu | W026478 |
| Ean produktu | 8590331956630 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 28.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.08665 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

