OKTO Tenderness Výtvarná modelovací sada sukulenty v dřevěném rámu 21x21 cm
Kód produktu: W034376
Slevová skupina: B
OKTO Tenderness Výtvarná modelovací sada sukulenty v dřevěném rámu. Velikost rámu 21x21 cm. Samotvrdnoucí hmota (air clay). Obsah balení - dřevěný ...
Podobné produkty
Popis produktu
OKTO Tenderness Výtvarná modelovací sada sukulenty v dřevěném rámu. Velikost rámu 21x21 cm. Samotvrdnoucí hmota (air clay). Obsah balení - dřevěný rám 210x210x50 mm, samotvrdnoucí hmota, tvarovací nástroj, štětec, obrázkový návod.Parametry produktu
| Kód produktu | W034376 |
| Ean produktu | 4820199475832 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 23.0 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 22.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08000 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 9 |
| Země původu: | UA |

