Omalovánky stíratelné 6 obrázků 17x17 cm
Kód produktu: W047763
Slevová skupina: A
Omalovánky, stíratelné, 6 obrázků. Rozměry 17x17 cm. Balení obsahuje 12 fixů a hadřík.
Podobné produkty
Popis produktu
Omalovánky, stíratelné, 6 obrázků. Rozměry 17x17 cm. Balení obsahuje 12 fixů a hadřík.Parametry produktu
| Kód produktu | W047763 |
| Ean produktu | 8590331016273 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.8 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 57.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.10049 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 49030000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

