Ořezávátko na dvě tužky se zásobníkem - krabička
Kód produktu: W016858
Slevová skupina: A
Ořezávátko na dvě tužky se zásobníkem - krabička. Ořezávátko o velikosti 4,3x3x5 cm. 24 kusů v tubě. 4 různé barevné provedení.
Podobné produkty
Popis produktu
Ořezávátko na dvě tužky se zásobníkem - krabička. Ořezávátko o velikosti 4,3x3x5 cm. 24 kusů v tubě. 4 různé barevné provedení.Parametry produktu
| Kód produktu | W016858 |
| Ean produktu | 6970620570389 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 4.3 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 18.5 cm |
| Šířka balení: | 13.0 cm |
| Výška balení: | 18.0 cm |
| Délka kartonu: | 69.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 56.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.15456 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 82141000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 864 |
| Země původu: | CN |

