Tužka mechanická 0,7mm
Kód produktu: W010948
Slevová skupina: A
Mechanická tužka pro snadné a lehké psaní. mix barev stopa 0,7 mm stiskací mechanismus *Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište ...
Podobné produkty
Popis produktu
Mechanická tužka pro snadné a lehké psaní. mix barev stopa 0,7 mm stiskací mechanismus *Uvedená cena je za 1 ks. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud nevyberete žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.Parametry produktu
| Kód produktu | W010948 |
| Ean produktu | 6953571202318 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 1.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 15.5 cm |
| Šířka balení: | 12.0 cm |
| Výška balení: | 15.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 48 ks |
| Kusů v displayi: | 48 ks |
| Objem kartonu: | 0.12350 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96084000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 1728 |
| Země původu: | CN |

