Paleta malířská TOTO
Kód produktu: W831480
Slevová skupina: A
• Lehká plastová paletka • Různé barevné varianty (žlutá, modrá, červená, zelená, bílá)
Podobné produkty
Popis produktu
• Lehká plastová paletka • Různé barevné varianty (žlutá, modrá, červená, zelená, bílá)Parametry produktu
| Kód produktu | W831480 |
| Ean produktu | 8590331329991 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.4 cm |
| Výška výrobku: | 0.2 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09225 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 480 |
| Země původu: | CN |

